SPECJALIZACJE

Żyjemy w czasach, kiedy nie można być specjalistą od wszystkiego, dlatego zważywszy na doświadczenie projektów ostatnich sezonów postanowiliśmy wziąć kurs na najtrudniejsze kwestie. Specjalizujemy się w marketingu biznesu, objętego ramami kodeksów etyki zawodowej, i tak w szczególności odpowiadamy na wciąż rosnące zapotrzebowanie takich rynków jak:

Marketing prawniczy - kreujemy i pokazujemy marki własne / kancelarii, aktualnym i potencjalnym klientom, uwzględniające ich potrzeby za pomocą najskuteczniejszych dostępnych dziś narzędzi, wyprzedzając konkurencję, osiągając przy tym satysfakcję i zakładany wcześniej zysk przy zachowaniu wszystkich zasad etyki zawodowej.

Marketing farmaceutyczny - udowadniamy, iż bycie ekspertem zawodu, znawcą nauki wystarczy by osiągnąć zaufanie klientów, sprawić by wracali i zostali z nami na dłużej. Gdzie tkwi sekret bo przecież wiedzę ma większość farmaceutów? Napiszemy Ci program, pomożemy wdrożyć w życie działania, które przynoszą wymierne efekty.

Marketing medyczny - tylko kooperacja najnowszych technologi w synergii z biznesem, pasją i służbą, bo adresujemy ten program służbie zdrowia, może przynieść wymierne na skalę synonimu szczęścia rezultaty. Wierząc w słuszność działań jakie podejmujemy możemy za pomocą marketingu wznieść Twój zawodowy sukces na nową hierarchię wartości.

  • marketing prawniczy
  • marketing medyczny
  • marketing farmaceutyczny
  • szkolenia marketingowe

projekt i hosting P&D